InsPyro - fire theatre

InsPyro on facebook

Novinky

Ohnivá sezóna 2019 začíná! 11. 03. 2019

Přijďte s námi oslavit jaro na prvním letošní srazu hudebníků a fireshow na Parukářce.

PF 2017 05. 01. 2017

Přejeme ohnivý rok 2017, hoříme nedočkavostí na novou sezónu!

přejeme krásného Mikuláše! 05. 12. 2016

PAF 2015 22. 08. 2015

Všechny fanoušky srdečně zveme na festival PAF do Jablonce nad Nisou, kde se kromě ohnivé galashow můžete těšit na hudební stage, spoustu workshopů a dalších příjemných aktivit. Pro méně aktivní jedince bude přistaven stánek s pivem Emotikona wink Těšíme se na vás!

 

Přijďte si s námi zatrénovat! 04. 05. 2015

Již řadu let se pražská (nejen) žonglérská komunita pravidelně schází právě v rámci těchto tréninků. Jsou otevřené všemu a všem. Znalost žonglování ani vlastní žonglérské hračky nejsou podmínkou pro účast. Navíc, pod pojmem žonglování se v dnešní době nerozumí jen tradiční házení míčků, kruhů či kuželek do vzduchu. Pod tímto pojmem se dnes skrývají takové volnočasové disciplíny jako například točení s poi, diabolem, hula hopem, flowerstickem, tyčí, jojem, či například kontaktní či manipulační žonglování a mnoho dalšího. Také všichni provazochodci a provazochodkyně, slacklinisté, chůdaři, majitelé jednokolek, žiraf, švihadel a čehokoli jiného jsou vřele vítáni!

 

http://fireshow.cz/zonglovani/pravidelne-uterni-treninky-zonglovani-2015

Vystoupení

  • Jiřinkové dny - Sloveč 14. 9. 2019, 20:00

    19. ročník jiřinkových slavností, areál Zahradnictví Dahlia, Sloveč u Městce Králové.

    odkaz na www

Nabídka vystoupení

Objednejte si nás

Naše show může zpestřit každou Vámi pořádanou akci. Vybírat můžete z vystoupení pro jednoho až sedm učinkujících za použití mnoha rekvizit dle Vašeho výběru. Neváhejte nás kontaktovat, rádi podrobněji zodpovíme jakékoli další dotazy týkající se ohnivého představení.

Objednejte si nás

All rights reserved 2011 | www.inspyro.cz